Lato to czas, kiedy każdy z nas chciałaby pochwalić się wymarzonym płaskim brzuszkiem. Hektolitry potu wylanego na siłowni czy podczas biegania a efektu nadal brak? Cóż, brzuch należy do tych partii ciała, które wyrabiamy w kuchni, nie na siłowni. Co więc warto włączyć do naszej codziennej diety, aby zdążyć jeszcze przed wakacyjnym urlopem?

W przerwie od ćwiczeń/nauki/pracy – zachęcamy do oddania na nas głosu w plebiscycie Fitness Motywatory – jutro koniec tego etapu. Z góry dziękujemy!

GŁOSOWANIE:
http://fitnessmotywatory.pl/brand/fundacja-trenuje-pomagam/

thQdyLs

MIGDAŁY, ORZECHY, MASŁO ORZECHOWE – bogate w nienasycone kwasy tłuszczowe, skutecznie pomagające w walce z oponką na brzuchu.

AWOKADO – pozytywnie regulujące poziom cukru we krwi oraz profil lipidowy. Skutecznie zahamuje apetyt i nasyci na długo, dzięki czemu unikniesz niezdrowego podjadania.

JAJKA – wręcz encyklopedia zdrowia. Nie dość, że wpływają pozytywnie na wzrok, poprawiają koncentrację i pamięć to jeszcze pomogą w uzyskaniu płaskiego brzucha.

OWOCE JAGODOWE – kompendium antyoksydantów! Walczą z wolnymi rodnikami, redukują stres oksydacyjny i w dodatku odmładzają!

PŁATKI OWSIANE – źródło błonnika, pomagającego w regulacji metabolizmu – poprawa wypróżnień, obniżenie złego cholesterolu i regulacja cukru we krwi gwarantowane! Jeszcze lepszy efekt uzyskasz dosypując do porannej owsianki przyspieszający spalanie tłuszczu cynamon!

ZIELONE WARZYWA – podobnie jak wspomniane owoce to źródło przeciwutleniaczy, zmniejszających skutki niezdrowej diety.

Włącz do diety powyższe produkty, regularnie, choć umiarkowanie, ruszaj się, wypijaj przynajmniej 2 l niegazowanej wody dziennie oraz zadbaj o regularność posiłków, a płaski brzuch na wakacje będzie w Twoim zasięgu.