To był intensywny weekend nie tylko dla tych, którzy wyjechali odpoczywać za miasto, ale także dla spędzających te dni w przestrzeni miejskiej. W Gliwicach zapaleńcy spotkali się na maratonie funkcjonalnym przygotowanym przez naszą fundację, zaś w Krakowie mogli skorzystać z pięknego słońca na #34 treningu w plenerze.
I Trening Frisbee

Jak zwykle w Parku Lotników Polskich, jak zwykle wystartowaliśmy przy fontannie, jak zwykle przepyszny catering na uzupełnienie braków energetycznych od Dietific (Dziękujemy!). I na tym zakończyły się typowe elementy naszych plenerowych treningów. Poza dobrą atmosferą i pozytywnymi wrażeniami oczywiście. Te dopisały – jak zwykle.

Tym razem trening przeprowadzili dla nas zawodnicy drużyny KrakUF Ultimate Frisbee Team. Poznawaliśmy podstawy rzucania dyskiem, ćwiczyliśmy elementy gry, a na koniec rozegraliśmy emocjonujący pojedynek. Wszystko oczywiście zgodnie z zasadami Spirit of the game, których nie tłumaczono nam wprawdzie zbyt szczegółowo (nie przesadzajmy z tą teorią! wink emoticon ), ale zawodnicy KrakUFa dbali o to, żeby cały trening upływał w duchu tej pozytywnej i energetycznej dyscypliny, jaką jest Ultimate Frisbee.

Cóż więcej dodać – kto nie był niech żałuje! I koniecznie niech wpada na kolejny, #35 trening Fundacji! A kto wie, może za jakiś czas znów zagramy w Ultimate Frisbee smile emoticon

 

autor: Ewa Smutek

To był intensywny weekend nie tylko dla tych, którzy wyjechali odpoczywać za miasto, ale także dla spędzających te dni w…

Posted by Fundacja Trenuję-Pomagam on Tuesday, May 31, 2016