W piątek (20.05) odbyło się wyjątkowe wydarzenie „Dzieci Dzieciom” dla mam i ich pociech z okazji zbliżających się Dnia Mamy i Dnia Dziecka. Wspólnie z firmą PomPom przygotowaliśmy pełno atrakcji dla każdego.

20160520_182221

Zabawa rozpoczęła się o 17:30 w Hali Widowiskowo-Sportowej Suche Stawy w Krakowie. Pierwszą atrakcją była Zumba®, w której udział brały zarówno dzieci, jak i ich mamy. Po wspólnym spalaniu kalorii przy energetycznej muzyce nadszedł czas na malowanie twarzy oraz zabawy i konkurencje sportowe przygotowane przez animatorki z PomPom.

Najwięcej radości i frajdy zarówno dzieciom, jak i dorosłym sprawiły warsztaty PlayMais. Powstało wiele ciekawych prac m.in. logo Fundacji. Impreza zakończyła się o 19:30. Wszyscy obecni świetnie się bawili i wracali do domów z uśmiechem na twarzy. Podczas wydarzenia można było zakupić fundacyjne gadżety lub pozostawić darowiznę wspierając tym samy aktualny cel jakim jest wyjazd 5 dzieci na obóz letni ogólnosportowy w Świnnej Porębie organizowany przez Radwan Sport.

20160520_175205

autor: Aleksandra Lebryk