5 maja minął okrągły rok, od kiedy zarejestrowaliśmy działalność Fundacji TRENUJĘ – POMAGAM w Krajowym Rejestrze Sądowy. Zakończenie tego pięknego i owocnego roczku uczciliśmy w gronie wolontariuszy, rodzin i przyjaciół Fundacji. 13 maja spotkaliśmy się na Zamku w Korzkwi, by wspólnie wznieść toast, podziękować najbardziej zasłużonym oraz potańczyć przy dobrej muzyce. 

Niestety, nie mogliśmy zaprosić na to wydarzenie wszystkich osób, które przyczyniły się do rozwoju i sukcesów Fundacji. Chcemy jednak podziękować każdemu, kto dobrym słowem, wsparciem finansowym i materialnym, aktywnością i bezinteresowną pomocą czy udostępnieniem informacji o nas na kanałach społecznościowych – dołożył cegiełkę do budowy tego pięknego dzieła. Obiecujemy, że będziemy działać dalej, mocniej, więcej!

Bal z okazji pierwszych urodzin Fundacji, to było nasze małe święto. W trakcie uroczystej gali, prowadzonej przez konferansjera Piotra Plajzera, nie zabrakło atrakcji. Poza wręczeniem statuetek, przygotowanych przez Poligon dla osób, które w wyjątkowy sposób przyczyniły się do rozwoju Fundacji, medali dla wolontariuszy, urodzinowego szampana i tortu, mogliśmy podziwiać artystyczne zdolności skrzypaczki Agnieszki Matusik Violin live ACT, która uświetniła swoim występem początek części nieoficjalnej. Nasze najśmielsze oczekiwania przekroczyła hojność gości, którzy podczas aukcji charytatywnej wielokrotnie podbijali ceny licytowanych przedmiotów. O dobrą muzykę na parkiecie podczas zabawy zadbali DJ PEPE (Piotr Plajzer) oraz DJ Mad’Funk (Ernest Nawrot). Poza sytym cateringiem, niezbędnym przy całonocnych tańcach, nasze podniebienia rozpieściły ciasta od Dietific, a każdy gość w prezencie otrzymał drobne upominki ufundowane przez Bielendę, Haiku Sushi, Lof to Dance, Wild Power.

Mamy nadzieję jak najdłużej zachować w pamięci uroczysty Pierwszy Bal Fundacji TRENUJĘ – POMAGAM, gdyby jednak pamięć nas zawodziła, będziemy sięgać do relacji foto i video, którą zapewnili nam fotograf Piotr Yawor i kamerzysta Grzegorz Żelazny. Pierwsze smaczki z tego wydarzenia zobaczycie już niedługo na naszym fanpage na Facebooku i na stronie www.trenujepomagam.pl 😉 A kto wie – może w przyszłym roku będziecie bawić się razem z nami? 🙂

Jeszcze raz dziękujemy za miniony rok i za świetną zabawę w Korzkwi. Bez Was by się nie obyło. Życzymy sobie na najbliższy rok jeszcze więcej takich dobrych ludzi wokół – żeby dobro, które niesiemy w świat, pomagało kolejnym dzieciakom i budowało następne grupy sportowych zapaleńców. Idziemy dalej!