Dziś odbył się nasz 33 trening na świeżym powietrzu w Krakowie! Tradycyjnie spotkaliśmy się w Parku Lotników Polskich, o godzinie 9:00

Dzisiejszy trening mieli przyjemność poprowadzić wspólnie, Przemysław Mysior założyciel Akademii Desportare oraz nasz Fundacyjny Kacper Zmarzlisńki. Mimo wczesnej pory i zawirowań pogodowych w ciągu tygodnia,  przywitała nas piękna, słoneczna pogoda. Korzystne warunki pogodowe jak i osoby trenerów przyciągnęły grupę 16 miłośników naszych treningów.

Tradycyjnie trening rozpoczął się od rozgrzewki.  Na początku Przemek zapewnił trenującym kilka minut aktywnej rozgrzewki. Po przyjemnej rozgrzewce zafundował trenującym sporo zajęć w parach. Ćwiczenia motywujące całą grupę, wspólne okrzyki, haseł Trenuje Pomagam, Fiteria oraz Desportare dodawało tylko dodatkowego powera ćwiczącym. Głównym momentem treningu Przemka, było podzielenie wszystkich na dwie grupy. Zadaniem grup było ciągnięcie TRX’a, która grupa przeciągnie na swoją połówkę, drużynę przeciwną, to wygrywa. Ćwiczenie pełne emocji i mobilizacji, rywalizacja na całego, nikt nie odpuszczał. Potem grupę przejął Kacper, kto myślał, że będzie już z górki, był w błędzie, bo i Kacper dał wycisk uczestnikom, dodając im sporą dawkę wymagających ćwiczeń. Na zakończenie Kacper poprowadził tradycyjnie po treningowe rozciąganie. Po stretchingu, wspólny okrzyk Trenuje Pomagam, przybijanie piątek, oraz grupowe zdjęcie wieńczące trening.

Dziękujemy Kacprowi Zmarzlińskiemu oraz Przemkowi Mysiorowi za poprowadzenie bardzo ciekawego treningu. Oraz podziękowania dla wszystkich uczestników, którzy wspierają naszą Fundację! Dziękujemy i zapraszamy na nasze kolejne treningi.