Miło nam poinformować że od kwietnia tego roku zaczęliśmy współpracę z fitness klubem w Nowym Sączu FITNESS STATION. 

Dzięki wspaniałym ludziom takim jak Kinga Szarek, których łączy pasja do sportu taka sama jak nasza staliśmy się patronem ich urodzinowego miesiąca (3 urodziny klubu). 3 urodziny klubu = 3 weekendy eventów.

Fitness Station

Przez pierwsze dwa weekendy miesiąca odbyły się m.in. darmowe konsultacje z Trenerami Personalnymi rezydentami klubu, zajęcia ZUMBY prowadzone przez Dorotę Ruchała, trening w podwieszeniu (TRX) z cudowną mocą strechingu prowadzony przez właścicielkę klubu Aleksandrę Gryglewicz oraz zawody  THROWDOWN prowadzone przez Adama Racon z gosciem specjalnym Ariel Barwiński, CrossFit Athlete & Coach.

Przed nami ostatni weekend w którym odbędzie się maraton Spinning z masterami z Krakowa tj. Jarek Witek, Konrad Zieliński,Gabi Sułkowska, Władek Wężyk, Sara Paleczny. Zapraszamy wszystkich do wzięcia udziału w FITNESS STATION mieszczącego się przy ul. Kochanowskiego 20 prowadzonego przez Aleksandrę Gryglewicz. Gadżety naszej fundacji znajdziecie również w klubie.

Mamy dla Was niespodziankę! Jesteśmy w trakcie ustaleń dotyczących maratonu funkcjonalnego, który odbędzie się w Klubie Fitness Station już pod koniec maja..Szczegóły niebawem! Do zobaczenia!