Dziś odbył się nasz 32 trening na świeżym powietrzu w Krakowie! Jak mamy w zwyczaju spotkaliśmy się w Parku Lotników Polskich, tym razem o godzinie 11:00

Dzisiejszy trening miała przyjemność poprowadzić Nasza Fundacyjna Marta-Zyta Krzywda, znana też jako Mobifitness. Przywitała nas piękna, słoneczna pogoda, jak na wiosnę przystało. Słońce świeciło, ptaszki ćwierkały, uśmiech na buzi każdego uczestnika, nic innego tylko ćwiczyć! Uroki pięknej pogody przyciągnęły wiele rodzin do parku, oraz całkiem spore grono biorących udział w naszym treningu, bo zebrało się 35 osób, oraz kilkoro dzieciaczków, które aktywnie włączały się do wspólnego trenowania.

Tradycyjnie trening rozpoczął się od rozgrzewki.  Na początku Marta zafundowała trenującym kilka dobrych minut aktywnej rozgrzewki, opartej w głównej mierze na ćwiczeniach biegowych. Po przyjemnej lecz wymagającej rozgrzewce Marta rozpoczęła główną część treningu. Trening był bardzo intensywny, urozmaicony o wiele ćwiczeń biegowych, stabilizacyjnych i wzmacniających. Jak zwykle Marta dała wszystkim wycisk! Po upływie niespełna godziny dającego się we znaki treningu, Marta zaprosiła wszystkich do stretchingu, na który chyba wszyscy czekali.

Po stretchingu, wszyscy przybili sobie piątki, zrobili grupowe zdjęcie i uzupełnili energie o catering, który przygotowała firma Dietific.

Dziękujemy Marcie za poprowadzenie wspaniałego treningu i zebranie tak sporej grupy na trening.

Wspaniała fotorelacja, która znajduje się już na naszym fanpage: tu, dzięki Marzenie Sajdak.

Podziękowania również kierujemy do firmy Dietific, która tradycyjnie co trening wspiera nas w regeneracyjny i pyszny posiłek. Dziękujemy wszystkim którzy przybyli na nasz trening i wspierają naszą Fundację!
Dziękujemy również Avatarowi z Krakowa, za przekazanie darmowych wejściówek na dowolne zajęcia fitness.

fot. Marzena Sajdak

fot. Marzena Sajdak

A na koniec wielkie brawa dla małych szkrabów, które starały się dzielnie trenować z rodzicami!

Serdecznie zapraszamy na kolejne nasze treningi

fot. Marzena Sajdak