Dziś odbył się nasz 31 trening na świeżym powietrzu! Jak mamy w zwyczaju spotkaliśmy się w Parku Lotników Polskich o godzinie 10:00

Dzisiejszy trening przyjemność miał poprowadzić Kamil Cynk. Przywitała nas piękna, słoneczna i wiosenna aura. Aż chciało się ćwiczyć! Łatwo można było zauważyć uroki pięknej pogody, po ilości rodzin w parku, oraz po liczbie uczestników treningu, a było ich blisko 20.

Tradycyjnie trening rozpoczął się od rozgrzewki.  Na początku Kamil zafundował trenujących kilka dobrych minut biegu w około fontanny. Po przyjemnej rozgrzewce Kamil rozpoczął główną część treningu. A działo się dużo i bardzo intensywnie, pompki, burpess i wiele innych ćwiczeń. W trakcie kilku przerw podczas treningu, nasi trenujący mogli uzupełnić płyny dzięki naszemu partnerowi Power Waters, który zapewnił zapas wody. Po godzinie ciężkiego, ale przyjemnego treningu wszyscy uczestnicy udali się na po treningowe rozciąganie.

Po stretchingu, wszyscy przybili sobie piątki, zrobili grupowe zdjęcie i uzupełnili energie o catering, który przygotowała firma Dietfic.

Wyjątkowym gościem, który uczestniczył w treningu był Krwiopijek, który zachęcał wszystkich do wzięcia udziału w Wampiriadzie 4 – 8 kwietnia 2016 r. w godz. 9:00-15:00 na Kampus UEK ul. Rakowicka 27.

Dziękujemy wszystkim uczestnikom za przybycie, oraz Kamilowi Cynkowi za poprowadzenie wymagającego treningu.

Do zobaczenia na kolejnym 32 treningu, już 16 kwietnia!