Za nami 29 trening! Tradycyjnie spotkaliśmy się w sobotę o godzinie 10:00 w każdemu dobrze znanym Parku Lotników Polskich.

Im było bliżej godziny 10, tym ilość osób systematycznie się zwiększała. Nasz 29 trening prowadziła znakomita trenerka personalna Adrianna Palka, oprócz Adrianny mieliśmy bardzo ciekawych gości, a mianowicie TVP3 Kraków. Telewizja nagrała trening i przygotowała materiał o naszej fundacji, który okazał się w niedzielnym wydaniu Kroniki.

Trening tradycyjnie rozpoczął się od kilku minutowej rozgrzewki, potem wszyscy uczestnicy przebiegli się w stronę schodów, gdzie był kontynuowany trening. Jak to ma w zwyczaju Adrianna nie oszczędzała nikogo, dała wszystkim niezły wycisk. Każdy z uśmiechem na twarzy udał się na po treningowy stretching.

Za powiększenie po treningowego uśmiechu dziękujemy naszym partnerom, firmie Power Water, która zaopatrzyła każdego uczestnika w wodę, dziękujemy firmie Dietific za jak zwykle pyszny posiłek regeneracyjny, oraz firmie The Messy Head Hospital za bony na dla trenujących.

Kolejne podziękowania dla Ady Palki za poprowadzenie treningu, oby było ich jeszcze więcej. Również bardzo dziękujemy TVP3 Kraków i ekipie redaktora Macieja Starowicza, za wspaniały materiał w krakowskiej Kronice.

Dziękujemy wszystkim którzy przybyli na nasz kolejny trening i dziękujemy tym wszystkim którzy wspierają naszą Fundację.

Do zobaczenia na kolejnym, jubileuszowym 30 treningu 19 marca 2016!