Nadeszła wiekopomna chwila. Dziś wznawiamy działanie bloga Fundacji TRENUJĘ – POMAGAM.

Otwieramy dla Was bloga, na którym swoje wpisy publikować będą specjaliści w swoich dziedzinach. Znajdziecie tutaj mnóstwo rzetelnej wiedzy i ciekawostek, dotyczących sportu, zdrowia  diety oraz psychologii.

O fundacji

Fundacja TRENUJĘ – POMAGAM to grupa młodych ludzi, którzy oprócz pomagania dzieciom z najuboższych rodzin oraz tych z domów dziecka,chce również szerzyć wiedzę  na tematy związane ze sportem, zdrowym odżywianiem, motywacją, a także fizjoterapią.

“Sport sam w sobie jest piękny, niczego nie trzeba dodawać.” – Bogdan Tomaszewski

Kochamy sport i chcemy zarażać tą pozytywną miłością, ponieważ wiemy, że daje ona wiele radości, dobre samopoczucie i dużo zdrowia.

Organizujemy treningi na świeżym powietrzu, maratony i treningi na ściance wspinaczkowej. Zabieramy dzieciaki do Aqua Parku, wysyłamy na obozy oraz przekazujemy sprzęt sportowy do domów dziecka. Dzięki współpracy z Gutek Film jesteśmy w trakcie budowy siłowni pod chmurką dla dzieci z domu dziecka im. św Ludwiki w Krakowie.

Ale to dopiero początek naszych działań!

Chcesz pomóc?

Cały czas się rozwijamy, dlatego wszelkie Twoje sugestie są dla nas niezwykle cenne. Chcemy pisać dla Was o rzeczach, które Was najbardziej interesują! Jeśli macie tematy, o których będziecie chcieli przeczytać,wystarczy dodać pod jakimkolwiek wpisem. Nasi fachowcy przyjrzą się danemu tematowi i przygotują odpowiedni materiał.

Jeśli Ty czujesz się na siłach i chciałbyś napisać artykuł ekspercki dla fundacji, wyślij mail na marek@trenujepomagam.pl

Dlaczego warto pisać dla Fundacji?

  • współpracujesz z najlepszą ekipą fundacyjną,
  • budujesz swoją markę,
  • wśród swoich klientów możesz się pochwalić tekstami napisanymi dla fundacji,
  • stajesz się ekspertem bloga, który wkrótce będzie jednym z najważniejszych blogów w świecie sportu, fitness, odżywiania, motywacji i fizjoterapii.


Już teraz możemy przedstawić część naszych specjalistów.

  • Trenerzy personalniKarolina Ciurka – Baster, Bartosz Jabłoński, Monika Borowiec – Jucha, Kacper Zmarzliński, Iwona Szymaniak, Alicja Blaszkiewicz, Sandra Szychowska,
  • Instruktorzy fitnessMaja Ignaszak, Kamila Krupska, Kamila Kwolek
  • Dietetycy: Justyna Wisła, Katarzyna Ludwikowska, Arkadiusz Matras, Żaneta Michalak, Paulina Górska,
  • Fizjoterapeuci: Małgorzata Gac, Monika Michałek, Karolina Franczyk,
  • Trener tańca: Adrian Makuc

Dołącz do nas i wspieraj Fundację TRENUJĘ – POMAGAM. Pisz, czytaj, trenuj z nami i podaj dalej informację o naszej działalności.

Jak widzisz sposobów na pomaganie jest bardzo wiele.