W drugim tygodniu ferii dzieci ze szkoły Radwan Sport wyjechały na obóz sportowy do Poręby Wielkiej. Znalazło się wśród nich czterech obozowiczów, którzy dzięki Waszej hojności i pomocy mogły spędzić czas wolny od szkoły aktywnie rozwijając swoje umiejętności. (Pieniądze zbierane były poprzez licytację koszulek siatkarzy i siatkarek)

Od listopada współpracujemy z Radwan Sport i przez ten czas zbieraliśmy fundusze właśnie na wyjazd podopiecznych Radwana. Podczas obozu dzieci mają możliwość zdobycia nowej wiedzy, podszkolenia sportowych umiejętności oraz spędzenia czasu z rówieśnikami na dobrej zabawie. Podczas wyjazdu uczniowie trenowali min. siatkówkę, koszykówkę czy szlifowali swoje umiejętności na stoku narciarskim. Nie mogło też zabraknąć wycieczek krajoznawczych.

Obóz można zaliczyć do udanych, gdyż dzieci wróciły szczęśliwe, wypoczęte, z nową wiedzą i chęcią do podejmowania nowych sportowych wyzwań.

Opinia dzieciaków:

“Nigdy jeszcze nie byłam na takim obozie hm… w sumie nigdzie nie wyjeżdżałam. Jeździłam nawet na nartach poznałam dużo nowych osób i trenerzy byli fajni. Nie chce wracać do domu, będzie mi brakować nowych koleżanek, bo one nie chodzą ze mną do szkoły”.

Dziękujemy wszystkich za zaangażowanie w tym projekcie. W zamian przesyłamy Wam uśmiechy tych dzieci.