Mimo iż zima w tym roku nie rozpieszcza nas obfitymi opadami śniegu – my postanowiliśmy pomóc spełnić zimowe marzenie pewnego Chłopca.

Mieszka w Rodzinnym Domu Dziecka w Zakopanem. Wręczyliśmy mu narty wraz z kijkami. Sprzęt narciarski został nam podarowany przez właściciela sklepu (ul. Kolejowa 149 w Nowym Targu) Pana Tadeusza Błacha.

Dzięki zaprzyjaźnionej z Fundacją Betce i Monice, spełniliśmy marzenie 6-letniego Adasia nie tylko o nartach, ale i o kasku oraz goglach. Betka, która otacza się wspaniałymi i dobrymi ludźmi, przekazała dzieciakom dodatkowy sprzęt.

Ofiarodawcą jest 6-letnia dziewczynka o imieniu Mika, której mama dba o to, żeby myśleć o innych i dzielić się tym co się posiada.

Ferie trwają. Planujemy zorganizować także kilka lekcji jazdy na nartach dla innych dzieci z Rodzinnego Domu Dziecka w Zakopanem. Wszystko jednak zależy od pogody.

Człowiek jest wspaniałą istotą nie z powodu dóbr, które posiada, ale jego czynów. Nie ważne jest to co się ma, ale czym się dzieli z innymi.” – Jan Paweł II