Po raz kolejny trening Fundacji Trenuję Pomagam odbył się w Parku Lotników przy Krakowskim AWFie. Tym razem trening poprowadził nasz trener Kacper Zmarzliński.

13.1

Uczestnicy zebrali się o godzinie 10:00, tradycyjnie przy fontannie. Na rozgrzewkę Kacper zabrał wszystkich na krótki bieg po parku i wzdłuż słynnej Areny Kraków. Trening był podzielony na 3 części.

W pierwszej trenowaliśmy w parach mięśnie nóg. Było to połączenie ćwiczeń ze świetną zabawą. Wszyscy wyglądali na bardzo szczęśliwych.

Część druga polegała również na pracy mięśni nóg i dodatkowo na koordynacji – skakanie na schodkach (obiema nogami, prawą i potem lewą). Było bardzo ciężko! Po podskokach nadszedł czas na kolejne ćwiczenia w parach, tym razem na wzmocnienie rąk i poprawę wytrzymałości. Jedna osoba z pary robiła pompki, a druga w tym czasie wykonywała bieg dookoła fontanny (na zmianę) – i tak przez 5 minut.

 

Na zakończenie było trochę ćwiczeń na stabilizację i rozciąganie mięśni. Wszyscy uczestnicy po treningu mogli skosztować placuszki owsiane zafundowane przez catering dietetyczny – Dietific.

Zapraszamy na kolejne treningi !!