27.09.15  punktualnie o 18:00 spotkaliśmy się w Centrum Wspinaczkowym RENiSPORT na ul. Czepca 11. Ze względu na duże zainteresowanie naszym treningiem podzieliliśmy uczestników na dwie grupy – początkującą i średnio zaawansowaną.

Osoby, które były pierwszy raz na ściance, zostały przeszkolone z asekuracji oraz podstaw wspinania. Co chwilę po hali roznosił się pisk radości lub delikatnego strachu podczas zdobywania kolejnych dróg wspinaczkowych i pokonywania lęku wysokości.

16.1

Dla licznej, mocnej grupy wspinaczy nie mogło zabraknąć porządnego „lądowania”. Instruktor Dawid wycisnął z uczestników krew, pot i … uśmiech 🙂 na siłowych, dynamicznych i technicznych przystawkach.

Dziękujemy Paulinie Kruszyńskiej, Dawidowi Woźniakowi i Marcie – Zycie Krzywda za zorganizowanie treningu, Tomaszowi Szkatuła za byciem najlepszym wodzirejem i fotografem oraz ściance wspinaczkowej RENiSPORT za udostępnienie hali.

A oczywiście największe podziękowania należą się Wam – za tak liczną obecność! Dziękujemy!

Jeśli chcesz spróbować wspinania dołącz do nas na facebooku i śledź nasze wydarzenia. Widzimy się już w przyszłym miesiącu! http://wspinanie.renisport.pl

Fot. Tomasz Szkatuła

Posted by Fundacja Trenuję-Pomagam on Tuesday, September 29, 2015