Kochani! W sobotę 15 sierpnia odbył się Maraton Fitness organizowany przez Fundację Trenuję-Pomagam. Wydarzenie odbyło się w Zokopanem. 

Przed godziną 11 wszyscy zapisani zaczęli gromadzić się przed Dworcem Tatrzańskim na Krupówkach 12, gdzie stanęła scena i stoisko Fundacji. Mimo zapowiadanego deszczu pogoda dopisała i przyciągnęła miłośników sportu nawet z Krakowa. Uczestnicy po zapoznaniu się z regulaminem i wpisaniu na listę z niecierpliwością wyczekiwali pierwszego treningu.

O godzinie 11 nasze Trenerki: Karolina Ciurka_Baster i Monika Borowiec-Jucha przygotowały ciekawe i intensywne ćwiczenia na brzuch, pośladki i uda. Łatwo nie było, a to dopiero początek bo przewidziane były jeszcze dwa treningi. Druga godzina należała do Panów: Kacpra Zmarzlińskiego i Bartka Jabłońskiego. Trening funkcjonalny, który przygotowali również wymagał od uczestników dużo siły i wytrzymałości. Na koniec odbył się konkurs na największą ilość przysiadów. Nagrodą w konkursie były vouchery na darmową pizze oraz zniżkę od GOOD FOOD.

Najbardziej wytrwali mieli jeszcze okazję poszaleć przy energicznej Zumbie prowadzonej przez Gosię Śliwińską i Aleksandrę Lebryk. Na scenie był naprawdę ogień, który przyciągnął wiele osób spacerujących Krupówkami, którzy z chęcią podziwiali nasze tańczące Panie. Na koniec również przygotowano konkurs, tym razem na najlepsze Booty Shake. Trzy ochotniczki bez problemu poradziły sobie z wyzwaniem. Ciężko było wybrać faworytkę, dlatego wszystkie trzy Panie wygrały wouchery na darmową pizzę oraz zniżkę od GOOD FOOD.

Wydarzenie zakończyło się o godzinie 14 podziękowaniami Prezes Fundacji Karoliny Ciurka-Baster, wszystkich trenerów i osób tworzących Fundację.

Podczas Maratonu można było zakupić nasze gadżety, m.in torby, koszulki czy breloczki. Cały dochód z maratonu został przekazany na Dom Dziecka w Zakopanem.

Dziękujemy właścicielom Dworca Tatrzańskiego za możliwość organizacji wydarzenia: GOOD FOOD za pyszną pizzę i vouchery. Ogromne podziękowania dla treneró: Karoliny Ciurka-Baster, Moniki Borowiec-Jucha, Kacpra Zmarzlińskiego, Bartka Jabłońskiego, Gosi Śliwińskiej i Oli Lebryk za zaangażowanie i świetną energię, jak również dla pozostałej ekipy fundacji: Gosi Gac za piękne zdjęcia, Adrianowi Makuc, Ani Wójcik i Piotrkowi Sibiga za nadzorowanie spraw organizacyjnych oraz sprzedaż naszych gadżetów. Najważniejsze zaś podziękowania kierujemy dla wszystkich uczestników. Jasteście wspaniali!!!

Daliście z siebie wszystko!! Warto trenować i pomagać!!

Do zobaczenia na kolejnym Maratonie 🙂