Pierwszy dzień sierpnia został rozpoczęty aktywnie prze #12 trening Fundacji Trenuję-Pomagam.

W zajęciach udział wziąć mógł każdy, także w Krakowskiej „Plaży” pomimo upalnego dnia zebrała się całkiem liczna grupa ochotników. Trening tym razem poprowadziła Natalia Zbroja – trenerka All For Body.

Trening rozpoczął się dosyć niewinnie kilkuminutową rozgrzewką głównie w postaci truchtu wzdłuż Wisły.

Dopiero później uczestnicy wstąpili na rozgrzany piasek na kolejne 40 minut aby dać z siebie wszystko! Z pozoru proste 7 ćwiczeń potrafiło dać popalić, gdyż zadaniem było wukonywanie każdego ćwiczenia jak najszybciej przez 45 sekund. Każdy musiał sam sobie ustawić poprzeczkę. Pierwsza siedmiominutowa runda poszła jak z płatka, ale do wykonania zostały kolejne cztery. Uczestnicy z rundy na rundę walczyli coraz bardziej.

Nie chodzi tu tylko o ćwiczenia, które stawały się coraz cięższe, sekundy które robiły się coraz dłuższe, ale o piasek, który był dodatkowym obciążeniem. Nikt się nie poddał. Wszyscy dzielnie wytrwali w ćwiczeniach przez całą godzinę, pot lał się strumieniami, a oni poczuli przypływ endorfin i niesamowitą satysfakcję po zakończonym treningu 🙂 I to wszystko w jakże pięknym celu, jakim jest pomoc dzieciom. Inicjatywa Fundacji jest wspaniała, a treningi zawsze otwarte dla kolejnych osób.

W związku z tym zachęcam do wzięcia udziału następnym razem tych, którzy jeszcze nie mieli przyjemności. Niech dobro się szerzy! 🙂

Natalia Zbroja