W dniach od 14-17.07.2015 organizowaliśmy codziennie rano treningi na świeżym powietrzu 🙂 Dzięki Platinium Fitness Club każdy z uczestników otrzymał wodę na trening.

34.2

We wtorek Konrad Grycko czekał na uczestników treningu już o 7:00 przy fontannie w Parku Lotników w Krakowie. 6 osób ćwiczyło z wielkim zapałem.

W środę Monika zrobiła rewelacyjny trening. Dla każdego uczestnika była woda przekazana przez Platinium Fitness Club i pyszne jedzonko od Centrum dietetyczne Dietific – Catering dietetyczny Kraków, shake letni z buraków i porzeczki oraz omlet z papryką i fetą. W środę pojawiło się 8 osób.

Czwartek to wycisk od Marta-Zyta. Centrum dietetyczne Dietific – Catering dietetyczny Kraków przygotowało pyszne śniadanie: placuszki dyniowe z truskawkami i shake banan-szpinak, Platinium Fitness Club podarowało wodę.

Piątek to ostatni ale za to najliczniejszy trening. Presez Fundacji o 7:00 poprowadziła wspaniały trening dla 16 osób.

Pomimo wakacji przybywaliście do nas na trening o 7:00 rano. 41 osób w ciągu 4 dni to bardzo dobry wynik.

Wszystkim trenerom należą się ogromne podziękowania. Platinium Fitness Club za wodę, która gasiła pragnienie wszystkich uczestników i Centrum dietetyczne Dietific za pyszne sniadania 🙂