Za nami dopiero drugi tydzień oficjalnej działalności Fundacji TRENUJĘ – POMAGAM, a z naszą misją utożsamiają się kolejne ważne osobistości.

Wczoraj poinformowaliśmy Was o wsparciu fundacji przez Lucynę Kiszczak i Adriannę Palka. Dziś przedstawiamy kolejne dwie świetne osoby: Magdalena Ba – uczestniczka Project Runway i Bartłomiej Stanek – trener personalny oraz trener boksu z wieloletnim doświadczeniem.


Magdalena Ba – uczestniczka programu Project Runway, uwielbia robić coś z niczego, tworzyć, bawić się modą.

„Chcę projektować dla osób świadomych siebie, które wiedzą, czego chcą lub są bardzo otwarte na nowości i niebanalne rozwiązania. Dla tych, którzy ponad wszystko cenią oryginalność, chcą mieć jedyną na świecie niepowtarzalną i niepodrabialną rzecz”.

Absolwentka AWF’u Kraków, od zawsze związana ze sportem – tańcem. Od 2004 instruktorka fitness’u, przez wiele lat czynna zawodniczka siatkówki. Założycielka grupy tanecznej samby brazylijskiej Lady Latte Dance Group. Magda popiera aktywność ruchową, która jest połączeniem nienagannej techniki i nawyków ruchowych, dobrej zabawy i efektywności.

http://banerka.pl/

10.1 Bartłomiej-Stanek

Bartłomiej Stanek – trener personalny oraz trener boksu z wieloletnim doświadczeniem. Student na kierunku fizjoterapia. Od ponad 15 lat prowadzi aktywny tryb życia. Trenował u boku szkoleniowców z Niemiec, Włoch i Hiszpanii. Uczestniczył w konkursach sylwetkowych, zawodach w wielokrotnym wyciskaniu sztangi, bokserskich turniejach międzynarodowych oraz mistrzostwach Polski seniorów w boksie. Pracował jako manager w największym centrum sportowym w Krakowie. Jest autorem wielu artykułów pisanych w internecie i magazynach. Jako trener personalny stawia nacisk na budowanie relacji oraz tworzenie portfela klientów, ceniących sobie najwyższą jakość i profesjonalizm.

Jego klienci to zarówno osoby prowadzące aktywny tryb życia jak również sportowcy, którzy mają ściśle określone cele i reżim treningowy. Jest trenerem uniwersalnym, przygotowuje programy treningowe o charakterze siłowym, ogólno rozwojowe, wytrzymałościowe, kondycyjne, w terenie, w domowych warunkach, rehabilitacyjne oraz funkcjonalne. Posiada dużą wiedzę na temat dietetyki i suplementacji. Profesjonalnie oceni poziom umiejętności, wytrenowania oraz zaproponuje i pomoże w wyborze najodpowiedniejszej formy treningu. Treningi prowadzone są także w języku angielskim oraz hiszpańskim.

http://www.stanekstanek.pl/